Sektörde 35. Yıl

Kent Plastik 1987 yılında Ankara'da kurulmuş ve sektöründe ilk yatırım yapmış firmadır. Firmanın gelişim sürecinde gerek makine parkı gerek üretim kapasitesi ve gerekse müşteri portföyünde istikrarlı olması ile Kent Plastiği günümüzdeki yerine taşımıştır. Dolaylı ve direkt olarak iç ve dış pazarlarda gerçekleştirdiği satışlarla  ön plandadır.

2000'li yıllarda sektörde yerini daha sağlamlaştırmak için yatırımlarına devam etmektedir. Bugün çalışanları ile baskılı ya da baskısız kilitli torba ( zipper bag ) ve fermuarlı torba üretimi ile altı renk flexo baskı yapabilen gelişmiş matbaa parkuruyla istenilen ebatlarda ve miktarlarda yapabilmektedir.

Üretimlerimiz Avrupa ve Türk standartlarındadır, geri dönüşümlüdür. Finansman ve üretim planlamasındaki modern ve gelişmiş anlayışı ile sipariş / teslimat süreci optimum düzeydedir. Kent Plastik yeni vizyonu ile Türk Sanayisine, yerini sağlamlaştırarak katkılarına devam etmeye söz vermiş bir firmadır. 2021 Yılın da yeni yatırım olarak fermuar takma makinası ve çift kilitli torba imalatına geçmiş üretim yelpazesini çeşitlendirmiştir.
 

×

WhatsApp Destek Hattımız